КОНТАКТИ

Подзвонити +38 (067) 15-35-538       Адміністратор — Галина Козак     (Viber)
+38 (097) 24-63-504      Власник — Андрій Марчук             (Viber)
Завітати Вул. І. Франка, с. Ямельниця, Львівська область, Сколівський район, Україна.
Приєднатися Актуальні заходи — if_facebook_834722
Стиль життя — if_Instagram_1298747
Як дістатися

Власним авто

Через Львів, Стрий, Сколе, Славське, Мукачево у Верхньому Синьовидному звернути  з траси Київ-Чоп далі рухатись 12 км дорогою в напрямку Тустані до знаку Ямельниця повернути праворуч і рухатись 4 км до центру села, далі  жовто-біле маркування приведе вас до Кемпінг «Gotar».

Громадським транспортом

Громадським транспортом зі Львова: маршруткою або потягом до Стрия, далі маршруткою Стрий-Ямельниця (на кінцеву зупинку, що в центрі села біля сільської ради)  далі 2 км гравійною дорогою  орієнтуйтесь по біло-жовтому маркуванні яке приведе вас до Кемпінг «Gotar».

Або  Стрий-Сопіт, Стрий-Урич, Сколе-Сопіт, Сколе-Урич їхати до зупинки (поворот на Ямельницю) далі 6 км пішки, або, за попередньою домовленістю за вами може виїхати водій з Кемпінг «Gotar»

З Трускавця, Східниці чи ГК «Буковиця» м. Борислав можна пройти пішки. Відстань з цих міст приблизно однакова 18 км  (орієнтуючись на жовто-біле маркування тільки  на маршруті Трускавець- Кемпінг «Gotar»)

З Дрогобича прямувати маршруткою Дрогобич-Орів в с. Орів вийти на зупинці «Гребля» невеличкий місток через струмок  (уточнити у водія чи пасажирів). Від зупинки до кемпінг «Gotar» приведе вас грунтова дорога яка згодом переходить в стежину злегка набираючи висоту  піднімаючись на хребет Діл, слідкуйте за  біло-жовтим маркуванням.

Написати